S cieľom uľahčiť užívateľom používanie našich webových stránok využívame cookies. Používaním našich webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.
sk cz hu

info@perfektneobrazy.sk

0908 238 059

(po-pia 08:30 - 16:30)

 

 

Možnosti platby

 

Možnosti platby v e-shope Perfektné Obrazy

 

 

Možnosti dopravy

 

Možnosti dopravy v e-shope Perfektné Obrazy
Vrátenie tovaru

(odstúpenie od kúpnej zmluvy)

 

Kupujúci môže odstúpiť od kúpnej zmluvy, bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní, odo dňa kedy kupujúci alebo ním určená tretia osoba, s výnimkou dopravcu, prevezme produkt, t.j. táto lehota sa skončí po 14 dňoch od prevzatia tovaru. Ak však koniec tohto obdobia pripadne na deň pracovného pokoja, lehota sa predlžuje do nasledujúceho pracovného dňa. Spotrebiteľ môže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je dodanie tovaru, aj pred začatím plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy.

Spotrebiteľ môže uplatniť právo na odstúpenie, v lehote 14 dní, od zmluvy podľa § 7 ods. 1 zák. č. 102/2014 Z.z. zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov u predávajúceho v listinnej podobe alebo v podobe zápisu na inom trvanlivom nosiči; ak bola zmluva uzavretá ústne, na uplatnenie práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy stačí akékoľvek jednoznačne formulované vyhlásenie spotrebiteľa vyjadrujúce jeho vôľu odstúpiť od zmluvy (ďalej len „oznámenie o odstúpení od zmluvy“). Spotrebiteľ môže použiť formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý mu odovzdal predávajúci. Vzorový formulár oznámenia o odstúpení od zmluvy (vrátenia tovaru) je k dispozícií nižšie.

 

Podmienky pre vrátenie tovaru:

Obrazy nesmú byť poškodené, nemôžu mať žiadne odreniny, odtlačky prstov a ani navŕtané háčiky na zavesenie. Musí byť v pôvodnom obale a spolu s tovarom musí kupujúci odovzdať všetky dokumenty týkajúce sa predmetného tovaru (záručný list, doklad o nadobudnutí a pod.), ktoré obdržal pri jeho kúpe, aj s formulárom na vrátenie tovaru (odstúpenia od zmluvy).

 

POZOR!

- Obraz musí byť dôkladne zabalený tak, aby sa pri preprave nepoškodil! Poškodený tovar neprijímame a vraciame späť!

► Prečítajte si ako správne zabaliť obraz >>> TU. ◄

 

Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu na info@perfektneobrazy.sk alebo telefonicky na 0908 238 059 a my sa postaráme o vyzdvihnutie tovaru.

Obraz nie je nutné zasielať na našu adresu, po dohode ho od vás vyzdvihne náš kuriér.

 

Odporúčame: Pre rýchlejšie vrátenie peňazí za vašu vrátenú objednávku odporúčame ku tovaru priložiť taktiež doklad potvrdzujúci kúpu tovaru (faktúra) a vyplnený formulár na vrátenie tovaru.

Stiahnutie formulára na vrátenie tovaru e-shopu Perfektné Obrazy Stiahnuť
formulár
na vrátenie
tovaru

 

YjE3Mz