S cieľom uľahčiť užívateľom používanie našich webových stránok využívame cookies. Používaním našich webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.
Máte otázku?  0908 238 059 (Po-Pia 8:30-16:30)
sk cz huVrátenie tovaru

(odstúpenie od kúpnej zmluvy)

 

Kupujúci môže odstúpiť od kúpnej zmluvy, bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní, odo dňa kedy kupujúci alebo ním určená tretia osoba, s výnimkou dopravcu, prevezme produkt, t.j. táto lehota sa skončí po 14 dňoch od prevzatia tovaru. Ak však koniec tohto obdobia pripadne na deň pracovného pokoja, lehota sa predlžuje do nasledujúceho pracovného dňa. Spotrebiteľ môže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je dodanie tovaru, aj pred začatím plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy.

Spotrebiteľ môže uplatniť právo na odstúpenie, v lehote 14 dní, od zmluvy podľa § 7 ods. 1 zák. č. 102/2014 Z.z. zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov u predávajúceho v listinnej podobe alebo v podobe zápisu na inom trvanlivom nosiči; ak bola zmluva uzavretá ústne, na uplatnenie práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy stačí akékoľvek jednoznačne formulované vyhlásenie spotrebiteľa vyjadrujúce jeho vôľu odstúpiť od zmluvy (ďalej len „oznámenie o odstúpení od zmluvy“). Spotrebiteľ môže použiť formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý mu odovzdal predávajúci. Vzorový formulár oznámenia o odstúpení od zmluvy (vrátenia tovaru) je k dispozícií nižšie.

 

Podmienky pre vrátenie tovaru:

Tovar nesmie byť poškodený, nemôže mať žiadne odreniny, odtlačky prstov a nemôže byť pokrčený. Pri obrazoch nesmú byť navŕtané háčiky na zavesenie. Musí byť v pôvodnom obale a spolu s tovarom musí kupujúci odovzdať všetky dokumenty týkajúce sa predmetného tovaru (záručný list, doklad o nadobudnutí a pod.), ktoré obdržal pri jeho kúpe, aj s formulárom na vrátenie tovaru (odstúpenia od zmluvy).

 

POZOR:

Tovar musí byť dôkladne zabalený tak, aby sa pri preprave nepoškodil! Poškodený tovar neprijímame a vraciame späť!

Prečítajte si ako správne zabaliť obraz >>> TU.

 

Tovar nie je nutné zasielať na našu adresu, po dohode ho od vás vyzdvihne náš kuriér.

Kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu na info@perfektneobrazy.sk alebo telefonicky na 0908 238 059 a my sa postaráme o vyzdvihnutie tovaru.

 

Odporúčame: Pre rýchlejšie vrátenie peňazí za vašu vrátenú objednávku odporúčame ku tovaru priložiť taktiež doklad potvrdzujúci kúpu tovaru (faktúra) a vyplnený formulár na vrátenie tovaru.

Stiahnutie formulára na vrátenie tovaru e-shopu Perfektné ObrazyStiahnuť
formulár
na vrátenie
tovaru

 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

YTQwNDQ2Mm