S cieľom uľahčiť užívateľom používanie našich webových stránok využívame cookies. Používaním našich webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.
Máte otázku?  0908 238 059 (Po-Pia 8:30-16:30)
sk cz hu

Vzorka plátna obrazu

09.11.2016

Vzorka plátna obrazu

Chceli by ste si objednať obraz, ale nie ste si istý kvalitou spracovania či sýtosťou farieb? Iba v našom e-shope máte možnosť si objednať vzorku Vami vybraného tlačeného obrazu za 1 EUR...

Veľkým problémom pri nákupe cez internet je to, že daný produkt nevidíte hneď na vlastné oči, ale až po doručení. V prípade obrazov je to o to horšie, že nie vždy sa trafíte do takej farby akú by ste chceli. Ako je to možné? Je na to jednoduchá odpoveď. Existuje obrovské množstvo rôznych monitorov s ľubovoľným nastavením kontrastu a jasu obrazovky. Tým pádom sa farby môžu výrazne skresliť a náhľadový obrázok sa líši s reálnym obrazom.

Ak ste si neni istý či by vám daná farba obrazu vyhovovala, poprípade či sa hodí k novej sedačke alebo na stenu do kuchyne, zaviedli sme do predaja aj vzorku plátna konkrétneho obrazu. Na vzorke veľmi pekne uvidíte ako je daný motív vytlačený a aké farby sú použité. Je to veľmi dobrá alternatíva ako sa presvedčiť, že práve tento obraz sa hodí či už do vašej obývačky, kuchyne, poprípade inej miestnosti.

 

Jedná sa o klasické fotografické plátno - canvas s rozmermi 15 x 20cm bez blindrámu (vnútorného rámu). Cena tejto vzorky je symbolické 1 euro. Doručenie vzorky prebieha prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. doporučeným listom priamo na adresu zákazníka. Veríme, že vzorka pomôže zákazníkom pri rozhodovaní aký obraz sa hodí do miestnosti a uľahčí tak aj priamy nákup už vopred vybratého konkrétneho obrazu. Objednanie vzorky obrazu je veľmi jednoduché a intuitívne.

 

Návod na objednanie vzorky plátna obrazu nájdete >>> TU.

 

Vytvorené systémom www.premium-wask.cz

Yjc2NDJmNz