S cieľom uľahčiť užívateľom používanie našich webových stránok využívame cookies. Používaním našich webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookies.
Máte otázku?  0908 238 059 (Po-Pia 8:30-16:30)
sk cz hu

Aké vybrať dekorácie na stenu

09.11.2016

Aké vybrať dekorácie na stenu

Steny sú dôležitou súčasťou bytu, a preto je vhodné vybrať tú správnu dekoráciu. Moderný interiér si vyžaduje moderný obraz, ktorý má štýl. Krajinky a obrazy s kvetinami sa nehodia do každého interiéru. Veľký boom je v komiksoch, pin upoch a populárnej kultúre...

Steny sú dôležitou súčasťou bytu, a preto je vhodné vybrať tú správnu dekoráciu. Moderný interiér si vyžaduje moderný obraz na stenu, ktorý má štýl. Krajinky a obrazy s kvetmi sa nehodia do každého interiéru. Veľký boom je v komiksoch, pin upoch a populárnej kultúre. Neviete si obraz vybrať z ponuky? Vyrobte si vlastný a nechajte si ho vytlačiť na plátno.

Pop art štýl nie je pre každého, ale rozhodne ho vo vašej domácnosti nikto neprehliadne. Z obrazov ide energia a sú inšpirované masovou kultúrou. Tieto obrazy sú plné komercie a predmetov, ktoré dennodenne používame.

 

Pop art obrazy

Pop art je mladý umelecký smer z prelomu 50. a 60. rokov minulého storočia. Pop artové diela budia rozruch a nekonečné debaty, či ide o gýč alebo moderné umenie. Umenie bolo prepojené s reklamami, najrôznejšími komiksami a inšpiruje sa ruchom veľkomesta. Typické pre tieto obrazy sú žiarivé farby s vykreslenými obrysmi a jasnými kontúrami.

 

Obrazy na plátne s motívom Eiffelovej veže

 

Obrazy v štýle pop art sa vyznačujú kombináciou vzájomne neladiacych farieb, ako červená so zelenou, ružová s modrou či oranžová s hnedou. Obrazy v sebe nijakým spôsobom neskrývajú hlbší význam. Nikto sa tak nemusí hlboko nad obrazom zamýšľať a strácať tým drahocenný čas.

 

Vylaďte obrazy s doplnkami

Pop art obrazy a štýl sa celkovo hodí do domácnosti mladých ľudí. Z celého interiéru musí dýchať sviežosť a mladosť. Nábytok by mal byť  biely. Doplnky zlaďte s obrazom. Originálne budú pôsobiť farebné stoličky či police.

 

Typické prvky pre obraz:

- Kontrastné farby

- Abstraktné motívy

- Nápadné prvky grafiky

- Fluorescenčné farby

- Metalické farby

- Plastové rámy

 

Máte umelecké nadanie? Vyrobte si spoločne s deťmi vlastné pop art obrazy. Môžete využiť inšpiráciu známymi reklamami, rozprávkovými postavičkami, animákmi. Fantázii sa medze nekladú. Obrazy umiestnite do plastového rámu, pretože plast je jedným z typických čŕt tohto umeleckého smeru.

 

Vytvorené systémom www.premium-wask.cz

N2IwOW